Showbiz

Eventi më i madh muzikor në botë, Bebe Rexha prezanton nesër nominimet e “Grammy Awards”

Bebe ka treguar sot për ndjekësit e saj në Instagram se ajo dhe kolegia e saj Alicia Keys janë të përzgjedhurat për të prezantuar nominimet në eventin prestigjoz “Grammy Awards”.
Featured image of article: Eventi më i madh muzikor në botë, Bebe Rexha prezanton nesër nominimet e “Grammy Awards” Bebe Rexha dhe Alicia Keys

SHBA- Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha tashme një vajzë shume e suksesshme në karrierën e saj muzikore.

Bebe ka treguar sot për ndjekësit e saj në Instagram se ajo dhe kolegia e saj Alicia Keys janë të përzgjedhurat për të prezantuar nominimet në eventin prestigjoz “Grammy Awards”.

Këngëtarja ka njoftuar se mezi pret eventin. Nominimet do të shpallen ditën e nesërme dhe eventi do të transmetohet në të gjithë botën, më datë 26 Janar 2020.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Është ky emisioni që i benë bashkë emrat më të njohur në industrinë e muzikës. ‘Grammy Awards,’ njihet si ngjarja më e rëndësishme muzikore në botë”.

(M.P, A.M/ dosja.al)

Shto Koment