Showbiz

“Në një lidhje?” Eva Murati sqaron njëherë e mirë marrëdhënien e saj me Genar Topallin (FOTO)

Eva Murati reagon për lidhjen e saj me Genarin.
Featured image of article: “Në një lidhje?” Eva Murati sqaron njëherë e mirë marrëdhënien e saj me Genar Topallin (FOTO) Eva Murati dhe Genar Topalli

TIRANË- Moderatorja e njohur, Eva Murati është një ndër emrat më të dashur për publikun shqiptar.

Prej kohësh ajo është përfolur në mediat rozë për lidhjen e saj me djalin e ish-deputetes së PD-së, Jozefina Topalli, Genari.

Edhe pse nëpër rrjetet sociale kanë qarkulluar herë pas here foto të dyshes, asnjëri prej tyre nuk ka bërë një reagim në lidhje me çështjen.

Kujtojmë që një vit më parë u tha se çifti i ka dhënë fund lidhjes së tyre, por vetë Eva vendosi të mos reagonte lidhur me këto lajme.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

E sëfundmi ajo ka bërë një reagim bombë duke sqaruar një herë e mirë gjithçka ditën e sotme përmes një postimi në rrjetet sociale ku tregon  se është  “në një lidhje” në Facebook.

A.C/Dosja.al

Shto Koment