Sport

Eva Murati provokon nga ballkoni i shtëpisë, iu kthen përgjigje të gjithëve

Interesant është fakti që ajo nuk ngurron për t'iu kthyer përgjigje të gjithëve. Ajo gjithmonë tregon kujdes dhe vëmendje për ndjekësit
Featured image of article: Eva Murati provokon nga ballkoni i shtëpisë, iu kthen përgjigje të gjithëve Moderatorja, Eva Murati

Ka mjaftuar një mbishkrim i thjeshtë dhe katër foto “përvëluese”, që prezantuesja e njohur sportive, Eva Murati, të merrte mijëra pëlqime sot në Instagram me një postim.

“Doza e përditshme e rrezeve të diellit nga ballkoni”, shkruan bukuroshja e ekranit shqiptar, në postimin e saj me disa foto me bikini. Me një këmishë të hollë dhe me syze dielli, duke i bërë reklamë një kompanie, Eva ka rrëmbyer komente pozitive dhe komplimente nga ndjekësit e saj të shumtë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Interesant është fakti që ajo nuk ngurron për t’iu kthyer përgjigje të gjithëve. Ajo gjithmonë tregon kujdes dhe vëmendje për ndjekësit.

M.P. / Dosja.al

Shto Koment