Showbiz

Eurovisioni me numër të kufizuar spektatorësh

Këtë vit, edhe evenimenti i përvitshëm europian i muzikës, Eurovisioni do të ketë pjesëmarrës në numër të kufizua
Featured image of article: Eurovisioni me numër të kufizuar spektatorësh eurovision
Përditësuar:

Rotterdam- Organizatorët e Eurovision kishin paralajmëruar, në shkurt se do të kishte disa ngjarje të distancuara nga shoqëria, por nuk specifikuan nëse do të lejohej një pjesëmarrje  e drejtpërdrejtë.

Performancat do të jepen nga 39 vende pjesëmarrëse dhe fansat do të duhet të kenë kryer testin e covid-19 e të kenë rezultuar negativ për të marrë pjesë ne publik.

 

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

 

 

 

(o.l./dosja.al)

Shto Koment