Kulture

Eurovision 2019/ Si të votoni Jonida Maliqin, kodi sipas vendit ku jetoni

Për të votuar Jonida Maliqin dhe Shqipërinë, numri i votimit është 02.
Featured image of article: Eurovision 2019/ Si të votoni Jonida Maliqin, kodi sipas vendit ku jetoni Jonida Maliqi.

IZRAEL- Nën sloganin ‘Dare to Dream'(Guxo të ëndërrosh), ka nisur në Tel Aviv finalja e madhe e Festivalit Europian të Këngës, Eurovision. Edicioni i këtij viti po ndiqet nga rreth 200 milionë shikues nga Kina, SHBA dhe Kanadaja.

Për të votuar Jonida Maliqin dhe Shqipërinë, numri i votimit është 02.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Votimi për Jonida Maliqin.

Pasi të kenë përfunduar konkurrimin 26 këngët finalist, do të hapet votimi. Ju mund të votoni nëse jetoni në njërin prej vendeve në këtë foto. Sipas këtyre kodeve, ju mund të mbështetni Jonidën.

L.K/Dosja.al

Shto Koment