ORA : 15:35 | 19 Tetor, 2021

Eurodeputeti Gahler: Duhet të jemi të prerë për Kosovën, Putin mund të hakmerret

JuSugjerojmë Soreca i dorëzon Bashës raportin e KE: Mbështesim rolin pozitiv të lidershipit të PD Zgjedhjet/ KE për Shqipërinë: Shqetësim patronazhistët dhe korrupsioni! BRUKSEL– Eurodeputeti, Michael Ghaler gjatë prezantimit të progres-raportit për Shqipërinë i ka kërkuar BE-së që të jetë e qartë në njohjen e Kosovës, në mënyrë që të shmangë një hakmarrje të mundshme … Vazhdoni me leximin e Eurodeputeti Gahler: Duhet të jemi të prerë për Kosovën, Putin mund të hakmerret