ORA : 14:05 | 27 Tetor, 2021

VD-Eurobondi/ Delina Ibrahimaj: S’kemi ende një datë se kur do të dalim në treg

TIRANË– Ende nuk ka një datë se kur qeveria do të dalë në tregun ndërkombëtar për eurobondin 700 mln euro. E gjithë çfarë dihet deri më tani, sipas ministrisë së Ekonomisë dhe Financave, Delina Ibrahimaj tha se Shqipëria do të dalë në treg në fillim të nëntorit. Gjithashtu sot u vendos marrja  e një granti … Vazhdoni me leximin e VD-Eurobondi/ Delina Ibrahimaj: S’kemi ende një datë se kur do të dalim në treg