Sport

Euro 2020, UEFA cakton numrin e kapaciteteve për 11 stadiumet: Ja kush është impianti me 100% dhe më me pak tifozë

Në të gjitha impiantet do të ketë publik, por në një masë të ndryshme për secilin vend, të gjitha për shkak të kufizimeve për Covid-19.
Featured image of article: Euro 2020, UEFA cakton numrin e kapaciteteve për 11 stadiumet: Ja kush është impianti me 100% dhe më me pak tifozë Euro 2020
Përditësuar:

EUROPË-Katër ditë pas fillimit të Kampionatit Evropian, UEFA ka zyrtarizuar kapacitetin në stadiumet që do të presin ndeshjet. Në të gjitha impiantet do të ketë publik, por në një masë të ndryshme për secilin vend, të gjitha për shkak të kufizimeve për Covid-19.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

E.Ç (Dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment