Showbiz

Është shtazënë? E lagur dhe me veshje transparente, Luana fotografohet me barkun e rrumbullakosur (Foto)

Moderatorja dhe këngëtarja mesa duket është në pritje të fëmijës së parë.
Featured image of article: Është shtazënë? E lagur dhe me veshje transparente, Luana fotografohet me barkun e rrumbullakosur (Foto) Luana Vjollca

Luana Vjollca ka surprizuar të gjithë ndjekësit e saj ën rrjetet sociale teksa ka publikuar disa foto në profilin e saj në Instagram.

E lagur dhe më veshje transparente, Luana të jep idenë e një sirene dhe mesa duket në këtë mënyrë po paralajmëron ardhjen e një projekti të ri. Por në këto foto mjaft provokuese që kanë tërbuar të gjithë ndjekësit e saj ajo që bie në sy është barku i moderatores.

Foto e publikuar nga Luana

Pavarësisht se Luana Vjollca ka veshur një korse, barku i duket si i rrumbullakosur. Të jetë vallë moderatorja shtatzënë apo thjesht diçka ka shkuar keq në editimin e fotos?!

Kujtojmë që ylli shqiptar është prej disa kohësh në një lidhje me Kenar Çoçajn që është njëkohësisht edhe menaxheri i saj.

(f.m.dosja.al)

Shto Koment