Showbiz

“Është Photoshop”, Kim Kardashian publikon foton me linjën e re të rrobave, fansat kapin detajin

Kim Kardashian ka konfirmuar emrin e ri për linjën e saj të rrobave për femra, por fansave nuk u ka shpëtuar një detaj qëe nxejrr bllof atë.
Featured image of article: “Është Photoshop”, Kim Kardashian publikon foton me linjën e re të rrobave, fansat kapin detajin Fotoja ku fansat kapën detajin

SHBA-  Kardashian përmes një postimi në rrjetet sociale ka noftuar se veshjet për femra të linjës së saj do të njiheshin si “Skims”, pasi ajo u përball fillimisht me reagime të ashpra kur e  quajti linjën e saj Kimono.

Krahas njoftimeve të reja ishte fotografia e saj me disa modele që mbanin linjën e të brendshmeve.

Por disa përdorues të rrjeteve sociale kanë arritur të spikasin shpejtë një problem. Fansat kanë thënë se duket sikur Kimi  nuk kishte qenë vërtet atje për xhirimin e linjës së saj të re sëbashku me grupin en modeleve, por ëshët parë sikur fotografia e Kardashian ka qenë e montuar.

Ndërkohë që ajo u vlerësua për përdorimin e një game të larmishme modelesh, disa fansa e akuzuan atë për Photoshop, duke e pytur në komente nëse vërtet kishte qenën me grupin apo jo.

“Të gjithë duken të natyrshëm, përveç Kim”, komentoi një ndjekës i saj.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Kjo nuk është ajo marrëzi mbresëlënëse. Ende nuk ka shenja shtrirje, asnjë celulit, pa plagë, gunga ose zbardhje ose ndonjë gjë tjetër përveç lëkurës së përsosur të përsosur, Kjo, mes problemeve të tjera, thjesht dëshmon se ende nuk jemi aty ku duhet të jemi në përfaqësimin e trupit femëror në media, “shkroi një tjetër fans.

Ndërsa vetë Kim në përshkrimin e fotos shkroi se fansat dhe ndjekësit e saj ishin një “frymëzim i madh” dhe  se ajo ishte “aq mirënjohëse që ndanë idetë e tyre për një emër të ri marke”.

Burimi: News.com.au

A.C/Dosja.al

Shto Koment