Showbiz

‘Është për të vdekurit”, Arbana Osmani kritikohet nga fansat për foton me të birin, si reagon moderatorja (FOTO)

Arbana Osmani kritikohet nga fansat.
Featured image of article: ‘Është për të vdekurit”, Arbana Osmani kritikohet nga fansat për foton me të birin, si reagon moderatorja (FOTO) Arbana Osmani dhe djali i saj.

Tiranë- Arbana Osmani ka festuar Halloween  me djalin e saj në shtëpinë e tyre. Të dy me kapele në kokë shfaqen të qeshur pranë një skene të frikshme.

Por çfarë i thonë fansat Arbanës për këtë foto?

Moderatorja është kritikuar nga fansat, të cilët i thonë se kjo nuk është një festë për fëmijët.  Një tjetër shprehet: “Mirë bëni, por më festë koti se kjo nuk ekziston dmth”. Ndërsa Arbana është përgjigjur: “Çdo festë është e bukur kur ke fëmijë” 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Komentet ndaj Arbana Osmanit: 

J.V/Dosja.al

Shto Koment