Politike

Është mbyllur brenda selisë së PS? Kush janë dy personat që po rrinë pranë Ramës, ka zgjedhur vetëm “të besuarit”

Numri një i Partisë Socialiste ka zgjedhur që pranë vetes të ketë të dërguarin politik për qarkun e Tiranës, Erion Veliajn dhe sekretarin Organizativ dhe i Koordinimit Elektoral, Arben Pëllumbin.
Featured image of article: Është mbyllur brenda selisë së PS? Kush janë dy personat që po rrinë pranë Ramës, ka zgjedhur vetëm “të besuarit” Edi Rama

TIRANË- Kryeministri Edi Rama që prej paradites është mbyllur në selinë e PS-së, nga ku edhe po ndjek nga afër zhvillimet më të fundit të zgjedhjeve.

Numri një i Partisë Socialiste ka zgjedhur që pranë vetes të ketë të dërguarin politik për qarkun e Tiranës, Erion Veliajn dhe sekretarin Organizativ dhe i Koordinimit Elektoral, Arben Pëllumbin.

Mesa duket teksa pret me ankth zhvillimet më të fundit, Rama ka zgjedhur që të mbajë pranë vetes të besuarit e tij. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

LAJMI KRYESOR: SHQIPËRIA VOTON/ 3.6 mln shqiptarë “vulosin” 2021! PS kërkon ‘histori’ me mandatin e tretë, PD-LSI zotohen për NDRYSHIMIN e madh, probleme me identifikimin elektronik (ZHVILLIMET)

(k.m/dosja.al)

Shto Koment