Sport

“Është gruaja më e mirë që kam pasur në krevat”, futbollisti Adil Rami flet për Pamela Anderson: Kryenim marrëdhënie seksuale 12 herë brenda natës

Futbollisti 34 vjeçar i është mburrur ish-shokëve të skuadrës se me Pamela Anderson bënin seks 12 herë në ditë
Featured image of article: “Është gruaja më e mirë që kam pasur në krevat”, futbollisti Adil Rami flet për Pamela Anderson: Kryenim marrëdhënie seksuale 12 herë brenda natës Pamela Anderson dhe Adil Rami

FRANCË-Adil Rami, mbrojtësi francez që ka veshur fanelën e shumë klubeve më në zë në Europë, u bë akoma e më i njohur për lidhjen që pati me Pamela Anderson. Një lidhje që nuk zgjati shumë pasi aktorja dhe modelja kanadeze pretendoi se Adil e kishte dhunuar në një postim në Instagram ku njoftoi ndarjen e tyre.

Gjithashtu ajo tha se futbollisti vazhdonte të fliste me nënën e binjakëve të tij duke pasur një jetë të dyfishtë dhe se koha me të kishte qenë një gënjeshtër e madhe.Futbollisti 34 vjeçar i është mburrur ish-shokëve të skuadrës se me Pamela Anderson bënin seks 12 herë në ditë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Rami na tha gjëra interesante për Pamelën,”– u shpreh Aleksandr Kokorin. “Normalisht të gjithë ishim të interesuar për të ditur sesi ishte ajo në krevat. Ndërsa Rami u shpreh se ishte gruaja më e mirë që ka pasur gjatë gjithë jetës së tij.Na tha që ai dhe Pamela e bënin 12 herë brenda natës. Mua as nuk më vjen turp të ndaj me ju një informacion të tillë,”– u shpreh ai.

E.Ç (Dosja.al)

Shto Koment