Horoskopi

‘Erotizëm dhe flirte’/ Meri Shehu ndez alarmin për këtë shenjë horoskopi: Dhatë shumë energji poshtë e lartë, por nga sot…

Astrologia Meri Shehu ka dhënë parashikimin e saj për 12 shenjat e horoskopit ditën e sotme 14 prill 2021.
Featured image of article: ‘Erotizëm dhe flirte’/ Meri Shehu ndez alarmin për këtë shenjë horoskopi: Dhatë shumë energji poshtë e lartë, por nga sot… Astrologia Meri Shehu

Dashi

Pikerisht per ju ka mundesi qe nje njohje qe ka filluar para dy muajsh te marrë fund apo ju te mendoni mire si do ta vazhdoni me tej. Por gjithsesi nuk do jete e njejta ndjesi.

Demi

Per ju perfundon flirti shpirteror ne diten e sotme. Pikerisht ai flirt qe ju mbante ndezur nje kujtim apo ndjenje te bukur per dike qe mendonit se ju kishte frymezuar erotikisht

Binjaket

Sot mund te perjetoni edhe nje energji apo lumturi mes njohjesh dhe flertes por kjo perfundon nga sot dhe do terhiqeni te merni vendime me serioze ne lidhje me ndjenjat tuaja.

Gaforrja

Duket sikur dhate shume energji poshte e larte dhe kerkuat te beheshit joshes, por nga sot filloni te mblidhni rripat tuaja dhe te te tjereve duke mbajtur prane vetes vetem me te qendrueshmit dhe materialistet qe ju japin siguri

Luani

Dite e mire per te enderruar dhe udhetuar akoma edhe sot. Nga neser do deshironit edhe ju nje propozim apo nje pune te qendrueshme ne page

Virgjeresha

Sot do kuptoni se shpirterisht keni shijuar cdo moment energjie dhe pasioni. Tashme kjo do ju duket e kapercyer dhe keni nevoj per dike me stabel ne jeten tuaj

Peshorja

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Kjo periudhe ju dha energji dhe ju elektrizoi edhe ju duke ju futur ne lidhje e marredhenie te reja. Madje edhe ne investime. Tashme ajo qe doni do fillojë te duket tek llogarite e xhepit dhe tek perkushtimi shpirteror ndaj jush

Akrepi

Liria dhe hapesirat qe perjetuat muajt e fundit ishin te mira persa i perket ndryshimeve apo inisiativave ne lidhje me punen. Reklamimi juaj u be shume bukur. Tashme do kerkoni nje partneritet pune te qendrueshem dhe nje partner erotik te qendrueshem. Ose ku ju duhet te investoni me shume

Shigjetari

Merreni energjine e dites se sotme per te bere ate qe nuk do ta mendonit ne kushte te tjera. Femijë, erotizem, flirte, dashuri. Ne ditet ne vijim do merreni me punen dhe nuk do ta keni kete luks

Bricjapi

Me ne fund dashuria per shtepine apo ambjentin tuaj do mbaroj si faze e pare dhe tashme ju pret nje deshire per te dal me tutje dhe per te bere nje njohje te vertete ne jeten personale

Ujori

Shume energji dhe deshira per udhetime e takime te kendshme. Por nga sot kjo energji do perkthehet si humbje kohe duke ju kujtuar qe ambjenti apo shtepia juaj mund t’ju dhuroj gjithcka. Do filloni nje bashkejetese me dike qe keni njohur keto kohe

Peshqit

Per ju, dita ka nje pike kulminante ku do kerkoni edhe permbushje shpirterore dhe ekonomike. Me pas do ndjeheni me te sigurt ne levizjet tuaja.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment