Showbiz

‘E kam ftuar, i them hajde-hajde’/ Ermal Mamaqi tregon arsyen pse Ami i refuzon filmat e tij: S’i pëlqen

Ermali ka treguar se i ka kërkuar disa herë bashkëshortes të luajë në filmat e tij, por ajo nuk ka pranuar.
Featured image of article: ‘E kam ftuar, i them hajde-hajde’/ Ermal Mamaqi tregon arsyen pse Ami i refuzon filmat e tij: S’i pëlqen Ermali dhe Ami

TIRANË– Aktori i humorit Ermal Mamaqi ka bërë dy filma por në asnjë prej tyre nuk është shfaqur bashkëshortja e tij, moderatorja e njohur Amarda Toska.

I ftuar në emisionin ‘Mos i fol shoferit’, ai është pyetur nëse në filmin e ardhshëm do të ftojë edhe Amin, pasi as në “I love Tropoja” ajo nuk është pjesë e kastit. Ermali ka treguar se i ka kërkuar disa herë bashkëshortes të luajë në filmat e tij, por ajo nuk ka pranuar.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

 ‘I kam thënë Amardës hajde, hajde nuk do të vijë. Nuk i pëlqen shumë të duket në kinema’, tha Mamaqi.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment