Showbiz

Ermali dhe Ami në një festë me miliarderin shqiptar, por gjithë vëmendjen e rrëmbeu Sia (VIDEO)

Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska priten me një festë nga miliarderi shqiptar, por të gjithë vëmendjen e mori Sia.
Featured image of article: Ermali dhe Ami në një festë me miliarderin shqiptar, por gjithë vëmendjen e rrëmbeu Sia (VIDEO) Aktori humorit, Ermal Mamaqi me bashkëshorten, Amarda Toska dhe modeli miliarder, Roland Leka.

Ermal Mamaqi prej ditësh është në një udhëtim me bashkëshorten e tij Amin dhe vajzën, Sia. Ata duket se janë nën shoqërinë e modelit miliarder shqiptar, Rolando Leka. Së bashku kanë ndarë video nga një festë, ku duket se shumica e të ftuarve janë aziatikë.

Me sa duket është një festë e organizuar nga Rolando Lekaj, i cili është e martuar me një vajzë aziatike, mjaft të njohur. Por, ajo që na bie në sy është vajza e Erma Mamaqit. Për herë të parë Sian e pamë në festën e ditëlindjes, për 1-vjetorin, por në një video të ndarë nga miliarderi, Rolando Lekaj mund ta shikojmë qartësisht portretin e Sias.

Foto e shkëputur nga videoja e Rolando Lekës.

Me bishtaleca, e veshur me të verdha, Sia duket se i ngjan kopje të atit!

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Video e postuar nga Amarda Toska:

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment