Showbiz

Ermal Mamaqi zbulon si mund të bëhesh i suksesshëm, ironizon pjesën tjetër: Kush e ka fajin…(VIDEO)

Së fundmi pëmes një postimi në Instagram Mamaqi ka bërë një ndarje të njerëzve që janë të suksesshëm dhe artyre që nuk kanë arritur asgjë në jetën e tyre.
Featured image of article: Ermal Mamaqi zbulon si mund të bëhesh i suksesshëm, ironizon pjesën tjetër: Kush e ka fajin…(VIDEO) Ermal Mamaqi

TIRANË- Moderatori i njohur  Ermal Mamaqi është një prej personezheve më të përfolur në mediat  rozë si dhe shumë i ndjekur në rrjetet sociale për shkak të  humorit  që ka.

Ermali  është shumë aktiv në rrjetet sociale nga ku ndan shumë momente nga jeta e tij.  Të gjithë e njohin mirë  humorin dhe ironitë që herë-herë Ermali ka në fjalorin e tij dhe gjithmonë tërheq vëmendjen e ndjekësve me reagimet që bën.

Së fundmi pëmes një postimi në Instagram Mamaqi ka bërë një ndarje të njerëzve që janë të suksesshëm dhe artyre që nuk kanë arritur asgjë në jetën e tyre.

 

View this post on Instagram

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Kujdesu për mendimet‼🙂 Të suksesshmit : 1. Çfare dua 2. Si ta marr Pjesa tjetër : 1. Çfarë nuk kam 2. Kush e ka fajin

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

“Kujdesu për mendimet‼🙂 Të suksesshmit : 1. Çfarë dua Si ta marr. Pjesa tjetër : 1. Çfarë nuk kam 2. Kush e ka fajin”-shkruan Ermali duke ritheksuar se ata njerëz që duan të jenë të suksesshëm dinë se ç’duhet të kërkojnë nga vetja për t’ia arritur qëllimit ndërsa pjesa tjetër sipas Ermalit  kërkojnë të gjejnë fajtorin  kur gjërat nuk iu shkojnë vaj.

A.C/Dosja.al

Etiketa:

Shto Koment