Showbiz

Ermal Mamaqi ia thotë në sy Zaimina Vasjarit: Nuk do të të ftoj kurrë më në program!

I pyetur se cili është personi që nuk do të ftonte kurrë në program, Ermali tha emrin e Zajminës. Përgjigjen e tij, Ermali e argumentoi me faktin se Vasjari vonohet gjithmonë dhe nuk është aspak korrekte.
Featured image of article: Ermal Mamaqi ia thotë në sy Zaimina Vasjarit: Nuk do të të ftoj kurrë më në program! Ermal Mamaqi dhe Zajmina Vasjari

TIRANË– Moderatori Ermal Mamaqi është shprehur i prerë dhe ka thënë se këngëtaren Zajmina Vasjari nuk do ta ftonte kurrë më në program. Të dy ishin të ftuar në “Shiko kush luan”, dhe Mamaqi u bë pjesë e një loje me pyetje.

I pyetur se cili është personi që nuk do të ftonte kurrë në program, Ermali tha emrin e Zajminës. Përgjigjen e tij, Ermali e argumentoi me faktin se Vasjari vonohet gjithmonë dhe nuk është aspak korrekte.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Zajmina Vasjari…po vonohet, vonohet shumë sa herë që e kam ftuar ka ardhur me vonesë,”- tha Ermal Mamaqi.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment