Showbiz

‘S’ka gjë që të na ndajë’, Ermali i jep fund sherrit me Bes Kallakun, e fton ‘live’ në premierën e filmit (VD)

I pyetur nga moderatorja Ori Nebiaj nëse është ftuar Besi në premerën e filmit, Ermal Mamaqi e ka pohuar duke u shprehur se nuk ka gjë që i ndan.
Featured image of article: ‘S’ka gjë që të na ndajë’, Ermali i jep fund sherrit me Bes Kallakun, e fton ‘live’ në premierën e filmit (VD) Ermal Mamaqi dhe Bes Kallaku

TIRANË– Aktori i humorit Ermal Mamaqi, i ftuar në “Ëake Up” ka folur lidhur me debatin publik që pati me shokun dhe kolegun e tij, Bes Kallakun.

I pyetur nga moderatorja Ori Nebiaj nëse është ftuar Besi në premerën e filmit, Ermali e ka pohuar duke u shprehur se nuk ka gjë që i ndan.

 

Pjesë nga intervista:

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Pyetje: Bes Kallakun do e ftosh?

Ermal Mamaqi: E kam ftuar dhe shpresoj që të vijë. S’ka gjë që të na ndajë.

Gjithë debati publik mes dy aktorëve nisi disa javë më parë pasi Bes Kallaku u shpreh se ai ishte humorist ndërsa Ermali ishte biznesmen. Gjithashtu Besi shtoi se filmi i tij ishte më profesional pasi ishte Bleona Qereti dhe jo këngëtarja Enca dhe “ballkonet” e saj. Reagime të shumta erdhën si nga ana e Encës po ashtu edhe nga Ermali. Por tani mesa duket aktori ka tundur ‘flamurin e bardhë’…

(k.m/dosja.al)

Shto Koment