Showbiz

Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska thyejnë karantinën, kalojnë ditën në liqenin e Farkës: Më i bukur se ata të Zvicrës

Këtë e ka bërë të ditur vetë Amarda, e cila ka postuar foto në rrjetet sociale, ku shihet e shtrirë në bar teksa pozon e buzëqeshur me bashkëshortin dhe djalin e tyre Joelin.
Featured image of article: Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska thyejnë karantinën, kalojnë ditën në liqenin e Farkës: Më i bukur se ata të Zvicrës Amarda, Ermali dhe Joeli

TIRANË- Aktori humorit Ermal Mamaqi së bashku me bashkëshorten e tij Amarda Toska, ditën e sotme kanë vendosur ta thyejnë karantinën duke dalë që të shijojnë qetësinë dhe natyrën e bukur të liqenit të Farkës.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Amarda, e cila ka postuar foto në rrjetet sociale, ku shihet e shtrirë në bar teksa pozon e buzëqeshur me bashkëshortin dhe djalin e tyre Joelin.

“Liqeni i Farkës ka qenë gjithmonë aty por sot na u duk shumë më i bukur…më i bukur se ata të Zvicrës,”-shkruan Amanda poshtë fotos.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Postimi i Amardes

(A.K.Dosja.al)

 

Një Koment në “Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska thyejnë karantinën, kalojnë ditën në liqenin e Farkës: Më i bukur se ata të Zvicrës

  1. Pse na ke marre Amin mo shoku????
    Klm haaaaa

Shto Koment