Showbiz

“E gëzofsh”/ Ermal Fejzullahu surprizon gruan e tij, i blen makinën luksoze, kushton mijëra euro (VD)

Ermal Fjezullahu i ka blerë gruas së tij një makinë luksoze, tip "Range Rover".
Featured image of article: “E gëzofsh”/ Ermal Fejzullahu surprizon gruan e tij, i blen makinën luksoze, kushton mijëra euro (VD) Ermal Fejzullahu dhe gruaja e tij

Tiranë-Ermal Fejzullahu është një ndër partnerët më romantikë të showbiz-it shqiptar. Ai është edhe shumë i përkushtuar ndaj familjes së tij. Madje së fundmi i ka bërë një suprizë shumë të bukur gruas së tij, Arianës, me të cilën ka 4 fëmijë.

Siç duket edhe në videon e mëposhtme, ai i ka bërë dhuratë gruas së tij, një makinë  të shtrenjtë tip “Range Rover”.  “E gëzofsh” shkruan Ermali në vidon që ka publikuar në Instagram, ku shfaqet makina luksoze. Duhet të themi se kjo makinë kushton minimalisht 60 mijë euro. Besojmë se Ariana, gruaja e tij do të jetë shumë e lumtur për këtë dhuratë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

J.V/Dosja.al 

Shto Koment