Showbiz

Ermal Fejzullahu humb personin e shtrenjtë të familjes, këngëtari: Lamtumirë!

Këngëtari Ermal Fejzullahu ka bërë të ditur se gjyshja e tij është ndarë nga jeta.
Featured image of article: Ermal Fejzullahu humb personin e shtrenjtë të familjes, këngëtari: Lamtumirë! Ermal Fejzullahu

KOSOVË– Këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu ka humbur një person shumë të dashur. Ai ka bërë të ditur në ‘instastory’ se gjyshja e tij është ndarë nga jeta.

Ermali ka postuar foton e gjyshes dhe shkruan:

‘Lamtumirë gjyshe’

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Postimi i Ermal Fejzullahut

Nuk dihet se nëse gjyshja e Ermalit ishte e infektuar me Covid, apo nëse ka pasur sëmundje të tjera shoqëruese që mund të kenë sjellë humbjen e saj nga jeta.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment