Politike

Erla Mëhilli vë në lupë gratë politikane: Stili i Spiropalit s’më pëlqen, as i Blerinës, nga PD-ja vlerësoj Jorida Tabakun

Sot e kemi parë përballë, Ori Nebijajt (një tjetër ish zëdhënëse e PD), ku ka folur për marrëdhënien e saj me Sali Berishën, për të cilin punon ende si dhe për raportin me gratë e tjera të partisë.
Featured image of article: Erla Mëhilli vë në lupë gratë politikane: Stili i Spiropalit s’më pëlqen, as i Blerinës, nga PD-ja vlerësoj Jorida Tabakun Erla Mëhilli

TIRANË– Ka kaluar një dekadë nga koha kur, Erla Mëhilli ka hyr në politikë dhe mbahet mend ende si një nga zëdhënëset më simpatike të Selisë Blu.

Sot e kemi parë përballë, Ori Nebijajt (një tjetër ish zëdhënëse e PD), ku ka folur për marrëdhënien e saj me Sali Berishën, për të cilin punon ende si dhe për raportin me gratë e tjera të partisë.

“Unë kam patur marrëdhënie të mira më gjitha, me Jozefinën, Majlindën. Jozefina sado tip i vështirë të ketë qenë kam edhe sot raport shumë të mirë me të”, është shprehur Erla për “Pushime on Top”.

Po cilat nga zonjat pëlqen ajo sot?!

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Aktualisht të them të drejtën zor se gjej, sepse politika e sotme po shkon drejt këtyre individëve që nuk mendojnë ndryshe nga kryetari. Por më ka pëlqyer zv/ ministrja e financave, Irena Beqiraj. Nuk më pëlqen stili i Elisa Spiropalit apo Blerinës, ndërsa nga Pd-ja më pëlqen Jorida Tabaku, është shumë punëtore, ambicioze, e kam edhe mikeshë”, ka thënë Mëhilli.

Marrë nga Top Channel

(f.m/dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment