Showbiz

Erion Veliaj ecën me plane! Kryebashkiaku tregon PLANET që ka me Ajolën: Pasi Kajani të mbushë 2 vjeç, ne do fillojmë një gocë

Veliaj është shprehur se së bashku me Ajolën kanë planifikuar një motër, ose një vëlla për Kajanin, sapo të festojë përvjetorin e dytë, pas dy muajsh.
Featured image of article: Erion Veliaj ecën me plane! Kryebashkiaku tregon PLANET që ka me Ajolën: Pasi Kajani të mbushë 2 vjeç, ne do fillojmë një gocë Kryetari i bashkisë, Erjon Veliaj me bashkëshorten, Ajola Xoxën dhe të birin, Kajan.

TIRANE– Gjatë intervistës me Rudina Magjistarin në studion e “TV Klan”, kryebashkiaku Erjon Veliaj nuk e ka fshehur dëshirën për të pasur një tjetër fëmijë. Ai është shprehur se së bashku me Ajolën kanë planifikuar një motër, ose një vëlla për Kajanin, sapo të festojë përvjetorin e dytë, pas dy muajsh.

“Kemi bërë një pakt me Ajolën, – ai mbush 2-vjeç në 6 tetor, pasi Kajani të mbushë 2-vjeç, ne do fillojmë një gocë, nëse Zoti na e bën mbarë do jetë gocë, por çfarëdo të jetë. Ky është plani, pasi të mbushë 2 vjeç,” u shpreh Veliaj.

Krybashkiaku tha se, megjithë impenjimet jashtë shtëpisë, kjo është koha e duhur për të menduar për një fëmijë të dytë, në mënyrë që diferenca mes tyre të jetë e duhura dhe të mund të rriten të lumtur bashkë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Perëndia ndonjëherë i sjell gjërat pa plan, por për kushtet që kemi dhe për gjithë impenjmin sa të angazhuar jemi, pak planifikim nuk bën keq. E para, sepse nuk donim që menjëherë të fillonim një fëmijë të dytë dhe të mos t’i kushtonim kohë Kajanit, e dyta sepse besojmë që, me pak fare distancë, jo shumë, por me pak fare distancë që i madhi të ketë mundësi edhe të jetë pak mësues dhe të rrisë pak të voglin, ose të voglën, Ajola do shumë një vajzë, por të shohim, nëse Perëndia na e bën mbarë, do jetë një vit i mirë,” tha ai.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment