PolitikeVirale

Erion Veliaj baba për herë të dytë? Kryebashkiaku jep lajmin e bukur në ditën e zgjedhjeve, pendohet, fshin postimin

Veliaj postoi një foto me Ajolën, aty ku vendosi dhe emojin e një familje e cila përbehet nga katër pjestarë. 
Featured image of article: Erion Veliaj baba për herë të dytë? Kryebashkiaku jep lajmin e bukur në ditën e zgjedhjeve, pendohet, fshin postimin Kryetari i bashkisë, Erjon Veliaj me bashkëshorten, Ajola Xoxën dhe të birin, Kajan.

TIRANË– Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erjon Veliaj do të bëhet baba për herë të dytë. Ky lajm u bë i ditur pikërisht në ditën e zgjedhjeve parlamentare në vend.

Veliaj postoi një foto me Ajolën, aty ku vendosi dhe emojin e një familje e cila përbehet nga katër pjestarë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Erjon Veliaj, Ajola Xoxa

Më pas ky postim u ndryshua nga Veliaj, duke vendosur emojin me tre pjestarë. Kujtojmë se në vitin 2019 ai është shprehur se nëse vjen në jetë një vajzë do ti vendosë emrin Juga.

(a.b)/dosja.al

2 Komente në “Erion Veliaj baba për herë të dytë? Kryebashkiaku jep lajmin e bukur në ditën e zgjedhjeve, pendohet, fshin postimin

  1. Edhe me femijen bere politik o gje e shpifur.

  2. Uriah Fuku ne Aksion

Shto Koment