Virale

Erë e fortë dhe dallë, çiftet shijojnë diellin në bregdetin e Golemit, ecje dhe foto

Pavarësisht kësaj, çiftet nuk janë mbyllur brenda, por kanë dalë të shijojnë rrezet e diellit në bregun e detit.

GOLEM– Fotot që po shikoni vijën nga bregdeti i Golemit, aty ku dita e sotme është mbizotëruar nga era e fortë dhe dallgë të mëdha.

Pavarësisht kësaj, çiftet nuk janë mbyllur brenda, por kanë dalë të shijojnë rrezet e diellit në bregun e detit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Siç shihet edhe në pozat e shkrepura nga LSA, dyshe-dyshe, të rinjtë kanë bërë edhe foto teksa shijojnë detin e kësaj pranvere. Shfletoni galerinë.

(F.M/Dosja.al)

Shto Koment