Showbiz

‘Erdhi po bënte foto, u rrëzova se kishte lule’/ Ylli Baka tregon historinë nga koncerti: I thashë, do ikësh tani se…?

I pyetur për të treguar një histori me fansat e tij, Baka tregoi që një fanse nga Greqia e ka rrëzuar pa dashje në skenë.
Featured image of article: ‘Erdhi po bënte foto, u rrëzova se kishte lule’/ Ylli Baka tregon historinë nga koncerti: I thashë, do ikësh tani se…? Ylli Baka

TIRANË– Këngëtari i njohur Ylli Baka ka qenë i ftuar në emisionin “Ora Verore në RTV Ora”, ku edhe ka treguar histori nga koncertet e tij. I pyetur për të treguar një histori me fansat e tij, Baka tregoi që një fanse nga Greqia e ka rrëzuar pa dashje në skenë.

PJESË NGA BISEDA:

Shiko minutën e 18-të

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

PYETJA: Të duan shumë, të ka ndodhur ndonjë rast me ndonjë fanse të çmendur?

Ylli Baka: Erdhi njëra bënte shumë foto, dhe u rrëzova se në Greqi ka shumë lule. I thashë do ikësh tani…

(k.m/dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment