Showbiz

“Jam lodhur…do ta ndërroj”/ Big Basta ‘kërkon’ bashkëshorte tjetër publikisht: Si të kesh makarona çdo ditë…të bën dëm

Jemi mësuar që për ditëlindjen e bashkëshorteve, meshkujt të bëjnë dedikime romantike mirëpo shkrimi i reperit Big Basta na la gojëhapur.
Featured image of article: “Jam lodhur…do ta ndërroj”/ Big Basta ‘kërkon’ bashkëshorte tjetër publikisht: Si të kesh makarona çdo ditë…të bën dëm Big Basta dhe Vesa Luma
Përditësuar:

TIRANE– Këngëtarja Vesa Luma feston ditën e sotme ditëlindjen e saj dhe urimet nuk kanë munguar.
Mirëpo nëse prisnit një urim tejet romantik nga ana e Big Bastës na vjen keq! Reperi shqiptare uroi të shoqen më një shkrim tejet gazmor.

Me te njejten fytyre ne krah gjithe keto vite, njesoj si te kesh makarona perdite, te ben dem… ka ardhur momenti ta ndrroj”- shkruan me humor Big Basta teksa ka postuar një foto të tij duke parë me admirim Vesa Lumën.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by HipHop producer, Lyric Writer (@bigbastaofficial) on

Pas këtij postimi reperi publikoi dhe një foto familjare duke shkruar : “Ju duam”.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Big Basta dhe Vesa Luma janë zhvendosur në Zelandën e Re aty ku kanë vendosur të rrisin së bashku me djalin e tyre Liam.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by HipHop producer, Lyric Writer (@bigbastaofficial) on

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment