Showbiz

“Si e lashë veten time që të arrija deri këtu”/ Era Rusi tregon si i ka përballuar zhgënjimet në dashuri: Jam lënduar, e kam kaluar me …

Era Rusi ka treguar se është lënduar nga dashuria.
Featured image of article: “Si e lashë veten time që të arrija deri këtu”/ Era Rusi tregon si i ka përballuar zhgënjimet në dashuri: Jam lënduar, e kam kaluar me … Era Rusi.

Tiranë- Era Rusi, këngëtarja e njohur shqiptare nuk ka hezituar të flasë për jetën e saj personale dhe për zhgënjimet në dashuri. E ftuar në emisionin  “Mos i fol Shoferit” në RTV Ora, ajo ka treguar se është lënduar nga dashuria dhe ka treguar sesi i ka përballuar zhgënjimet. Rusi është shprehur se tashmë është single dhe është pritje të princit të kaltër.

Biseda:

Rudina Dembacaj: A je lënduar nga dashuria që bën kështu lloj këngësh ? 

Era Rusi: Po mendoja si ta rrotulloja, mos bëj dhe unë kot tani! Natyrisht që jam lënduar, por e kam superuar me dashuri dhe dinjitet. Unë nuk lëndohem nga të tjerët, unë e kam me veten time gjithmonë, e kam me veten time që “po unë si e lashë veten time që të arrija deri këtu” . 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Video, minuta e ’27

J.V/Dosja.al

Shto Koment