Showbiz

“Pse bën mëndjemadhen dhe nuk flet”/ Era Rusi tregon si e ngatërruan me Olta Gixharin, mesazhi që e habiti

Era Rusi ka treguar se shpeshherë e ngatërrojnë me Olta Gixharin për shkak të ngjarshmërisë në pamje.
Featured image of article: “Pse bën mëndjemadhen dhe nuk flet”/ Era Rusi tregon si e ngatërruan me Olta Gixharin, mesazhi që e habiti Olta Gixhari dhe Era Rusi

Tiranë- Këngëtarja shqiptare Era Rusi ka treguar në emisionin “Mos i fol Shoferit “ në RTV Ora se shpeshherë e ngatërrojnë me Olta Gixharin, pasi ka ngjashmëri me të. Ajo ka treguar një rast, ku një person, i cili ndodhej në një lokal i ka shkruar pse bën mëndjemadhen dhe nuk flet,  por sipas saj në fakt në atë lokal ishte Olta Gixhari dhe jo ajo.

Biseda:

Rudina Dembacaj: A të kanë ngatërruar ndonjëherë me Olta Gixharin ?

Era Rusi: Po më kanë ngatarruar shumë herë me Oltën. Njëherë në një bar, unë nuk isha fare, por siç duket ishte një person që më njihte mua dhe më shkruan: “Pse bën si mendjemadhe dhe nuk flet”, ndërkohë nuk isha unë po ishte Olta .

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Rudina Dembacaj: A njihesh me Olta Gixharin?

Era Rusi: Po njihem me Oltën, kemi bërë bashkë dhe një set fotosh po nuk i kemi nxjerrë nuk e di pse.

J.V/Dosja.al 

Shto Koment