Showbiz

Era Istrefi ekspozon gjoksin në Instagram, reperi nuk përmbahet, i lë komentin +18: Po du me ja hongër…

Së fundmi, ajo ka publikuar disa foto provokuese, ku në njërën prej tyre tregon gjoksin dhe pse është munduar ta fshehë duke i mbivendosur një emoji zemre. Kjo foto provokuese nuk i ka shpëtuar reperit Real 1, i cili ka lënë një koment +18.
Featured image of article: Era Istrefi ekspozon gjoksin në Instagram, reperi nuk përmbahet, i lë komentin +18: Po du me ja hongër… Era Istrefi

TIRANË– Këngëtarja e njohur shqiptare Era Istrefi, prej shumë kohës është shkëputur nga muzika por nuk i lë “bosh” fansat e saj, pasi është kthyer në një personazh aktiv në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo ka publikuar disa foto provokuese, ku në njërën prej tyre tregon gjoksin dhe pse është munduar ta fshehë duke i mbivendosur një emoji zemre. Kjo foto provokuese nuk i ka shpëtuar reperit Real 1, i cili ka lënë një koment +18.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Po du me ja hongër c…. Era Istrefit,“-shkruan ai por këngëtarja nuk i ka kthyer ende përgjigje. 

(k.m./dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment