Aktualitet

Era e keqe pushtoi pallatin, si u gjet e pajetë mësuesja në Sarandë që jetonte vetëm, fqinjët: Po dekompozohej

Mësohet se kanë qenë fqinjët ata që kanë ndërhyrë, pasi kanë nuhatur erën e rëndë të trupit që kishte nisur të dekompozohej.
Featured image of article: Era e keqe pushtoi pallatin, si u gjet e pajetë mësuesja në Sarandë që jetonte vetëm, fqinjët: Po dekompozohej Foto Ilustruese

SARANDË– Trupi i mësueses që u gjet i pajetë në Sarandë ditën e sotme, kishte një javë që qëndronte i pajetë në banesë. Mësohet se kanë qenë fqinjët ata që kanë ndërhyrë, pasi kanë nuhatur erën e rëndë të trupit që kishte nisur të dekompozohej.

“Po dekompozohej, kishte ditë që vinte erë, u futëm brenda,”- tregojnë ata për mediat.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Lida Dako, ish-mësuesja nga Gjirokastra u gjet e pajetë ditën e sotme. Ajo kishte ndërruar jetë për shkaqe natyrale. Njerëzit e saj të afërt, e ndjera i kishte në Gjirokastër dhe sapo kanë dëgjuar lajmin e hidhur janë nisur drejt qytetit bregdetar.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment