Showbiz

Epsh, dashuri dhe çmenduri, Armina Mevlani përballë një zgjedhje të vështirë: Të qëndroj apo të shkoj…(FOTO)

 Por me këtë status, njëra anë do që të qëndrojë dhe tjera do të largohet, blogerja lë shumë dyshime.
Featured image of article: Epsh, dashuri dhe çmenduri, Armina Mevlani përballë një zgjedhje të vështirë: Të qëndroj apo të shkoj…(FOTO) Armina Mevlani

TIRANË- Armina Mevlani është një prej personazheve më të pëfolur të shoëbizzit shqiptar teksa gjithmonë në qendër të vëmendjes është marrëdhënia e saj me djalin e ish-kreyministrit  Sali Berisha, Shkëlzen Berisha si dhe jeta lukzoze që ajo tregon përmes rrjeteve sociale.

Armina është shumë aktive në llogarinë e saj të Instagramit nga ku poston disa nga momentet më të bukura që ajo kalon por jo vetëm.

Së fundmi përmes disa postimeve në rrjetet  sociale ka publikuara disa foto të veçanta shkruan: Njëra pjesë dëshiron të qëndrojë, tjetra do të shkojë ! Anët e Binjakëve, të kapur nga Binjakët. Çmenduri, dashuri, epsh.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Çfarë mund  ta ketë shtyrë Arminën  të bëjë këto statuse kaq të veçanta për shenjën e saj të horoskopit? Ndërkohë shpesh herë kohët e fundit ka bërë postime që lënë të kuptojnë se ajo vazhdon të jetë e lumtur krah Zenit.

Por me këtë status, njëra anë do që të qëndrojë dhe tjera do të largohet, blogerja lë shumë dyshime.

A.C/Dosja.al

Shto Koment