Showbiz

Eni Koçi përgatitet për dasmë me Genc Prelvukajn? Këngëtarja poston detajet (VIDEO)

Eni Koçi ka postuar një video në të cilën etiketon një agjensi dasmash! Mos vallë po përgatitet për një martesë me Genc Prelvukajn.
Featured image of article: Eni Koçi përgatitet për dasmë me Genc Prelvukajn? Këngëtarja poston detajet (VIDEO) Këngëtarët, Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj.

TIRANË– Prej kohësh janë të lidhur, madje kanë nisur edhe bashkëjetesë, por Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj ende nuk kanë bërë dasmë. Një video e ndarë në rrjete sociale nga këngëtarja nxiti dyshimet se dyshja mund të jenë duke organizuar një ceremoni martese.

Eni Koçi ka etiketuar një agjensi dasmash në një video të ndarë në rrjete sociale, dhe kjo ka shtuar dyshimet se çifti ka menduar të celebrojë dashurinë në martesë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Vetëm pak kohë më parë, Genc Prelvukaj martoi vëllain e tij, dhe e pranishme në dasmë ishte dhe Eni Koçi bashkë me motrën e saj Greta Koçin.

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment