Showbiz

Eni Koçi ekspozon këmbët dhe zbulon ‘sekretin’ e turpshëm, Genc Prevlukaj tallet me të (FOTO)

Eni Koçi ka pranuar se lyhet me vaj ulliri për të përthithur rrezet e diellit, sepse vajrat specifikë nuk i bëjnë dobi, por Genc Prevlukaj tallet me këtë fakt!
Featured image of article: Eni Koçi ekspozon këmbët dhe zbulon ‘sekretin’ e turpshëm, Genc Prevlukaj tallet me të (FOTO) Këngëtarët, Genc Prevlukaj dhe Eni Koçi.

Këto ditë të nxehta dielli, Eni Koçi dhe Genc Prevlukaj kanë vendosur t’i kalojnë në një resort emrin e të cilit kanë preferuar ta mbajnë sekret. Këngëtarja ka publikuar pamje nga pushimet, dhe bashkë me to tregoi dhe një sekret të sajin për të cilin partneri e tall.

Eni Koçi qenka me të vjetrën, akoma lyhet me vaj ulliri për të marrë rreze dielli, por Genci sigurisht që e vë në lojë për këtë arsye.

“Që thoni juu..mua vetëm vaji ullirit më ndihmon më shumë në nxirje dhe Genc Prevlukaj tallet,”- ka shkruar Eni Koçi në një foto ku ka eskpozuar këmbët të lyera me vaj ulliri ndërsa është shtrirë në shezlong.

Postimi i Eni Koçit në InstaStory.

Këngëtarja bukuroshe ka postuar dhe një foto me bikini, e shtrirë në rërë duke nxjerrë në pah hiret e saj.

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
View this post on Instagram

 

E gjeni dot ku ndodhem…?👌

A post shared by Eni Koci (@enikociiii) on


(R.L/Dosja.al)

Shto Koment