Showbiz

“Të dua shoku im i jetës”/ Eni Çobani i shpreh dashurinë të shoqit, poston foto në krah të tij

Eni Çobani i shpreh dashurinë burrit të saj. Publikon foto të krah të tij.
Featured image of article: “Të dua shoku im i jetës”/ Eni Çobani i shpreh dashurinë të shoqit, poston foto në krah të tij

Tiranë- Eni Çobani, tashmë një personazh shumë i njohur për publikun, nuk ka ngurruar t’ja shprehë publikisht dashurinë burrit të saj. Në një postim në Instgram, avokatja ka shkruar se e do shumë burrin e saj dhe se për të është shoku më i mirë i jetës.

“Të dua, jo për atë që je, por për atë që jam unë kur jam me ty.Edhe me gjithe te mirat e kesaj bote Ave. Per mua je jo vetem bashkeshort por mbi te gjitha shoku i jetes dhe babai i perkryer i Aldit tone.”, shprehet Eni Çobani në postimin e saj, teksa publikon edhe një foto me burrin.

Postimi i Eni Çobanit

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Eni Çobani nga martesa me burrin e saj, Ave Shehu, ka një djalë.

J.V/Dosja.al

Shto Koment