Showbiz

Eneda Tarifa poston foto me dy mikeshat e saj, Robert Berisha lë komentin e papritur (FOTO)

Eneda Tarifa ka postuar një foto me mikeshat, por vëmendjen e tërheq komenti i Robert Berishës.
Featured image of article: Eneda Tarifa poston foto me dy mikeshat e saj, Robert Berisha lë komentin e papritur (FOTO) Këngëtarët, Robert Berisha dhe Eneda Tarifa bashkë me dy mikeshat.

TIRANË– Bashkë me dy mikeshat e saj, Eneda Tarifa ka ndarë pozën e radhës, por nuk kuptuam komentin e Robert Berishës! Mbështetur në një gurë bashkë me shoqet, Eneda Tarifa shkruan: “Ne kaq lejm’ kur ikim jo për nai’ gjo”.

Ndërsa këngëtarja ka postuar këtë pozë me mbishkrimin e mësipërm, Robert Berisha ka lënë një koment të papritur.

“Ju don babi fort,”- shkruan këngëtari Robert Berisha përkrah fotës, ndërkohë që Eneda i ka kthyer disa emoji të qeshurash. Se çfarë kuptimi ka ky koment ne nuk e morëm vesh, por me siguri dy mikeshat e Eneda Tarifës, do të jenë të njohura mirë edhe nga Roberti.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Kujtojmë që pak javë më parë, Robert Berisha deklaroi ndarjen nga Nora Istrefi dhe të gjithë zërat përflisnin për një tradhti në çift.

Postimi i Eneda Tarifës.

(R.L/Dosja.al)

               

Shto Koment