Rajoni

23-vjetori i vdekjes së Adem Jasharit/ Endrit Thaçi kujton UÇK-në, poston foton e vjetër të babait të tij bashkë me komandantin legjendar

Në një 'Insta-story', Endrit ka postuar një foto të babait të tij Hashim Thaçit me komandantin legjendar të UÇK-së, Adem Jashari. 
Featured image of article: 23-vjetori i vdekjes së Adem Jasharit/ Endrit Thaçi kujton UÇK-në, poston foton e vjetër të babait të tij bashkë me komandantin legjendar Endrit Thaçi dhe Hashim Thaçi

KOSOVË- Djali i Hashim Thaçit, Endrit na ka sjellë në kujtesë Ushtrinë Çlirimtarë të Kosovës ditën e sotme. Në një ‘Insta-story’, Endrit ka postuar një foto të babait të tij Hashim Thaçit me komandantin legjendar të UÇK-së, Adem Jashari.

Adem Jashari dhe Hashim Thaci

Endriti këtë foto e ka hedhur për ndër të Epopesë, 23-vjetorit të vdekjes së komandantit legjendar të UÇK-së, Adem Jashari.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(I.A/dosja.al)

Shto Koment