Politike

Ende ka shpresë për PD! Shpëtim Idrizi ‘kapet’ duke hyrë në selinë e PD-së: Zgjedhjet s’kanë mbaruar akoma!

Në oborrin e PD-së, Idrizi është pritur nga gazetarja e Top Channel, e cila e ka pyetur lidhur me rezultatin e zgjedhjeve. 
Featured image of article: Ende ka shpresë për PD! Shpëtim Idrizi ‘kapet’ duke hyrë në selinë e PD-së: Zgjedhjet s’kanë mbaruar akoma! Shpëtim Idrizi

TIRANË– Kryetari i Partisë për Drejtësi, Integrim dhe Unitet, Shpëtim Idrizi ka shkuar me urgjencë në selinë blu për të takuar kryedemorkatin Lulzim Basha. Në oborrin e PD-së, Idrizi është pritur nga gazetarja e Top Channel, e cila e ka pyetur lidhur me rezultatin e zgjedhjeve.

Pyetje nga gazetarja Kristi Gongo: A e pranoni rezultatin e zgjedhjeve të paktën deri tani?

Idrizi: S’kanë mbaruar zgjedhjet akoma.

Më herët në PD ka mbërritur edhe drejtuesi politik i qarkut të Elbasanit, Gazment Bardhi, por nuk dihet ende se çfarë do të diskutohet mes tyre. Nuk dihet nëse pas tyre, takimit në seli do t’i bashkohen kandidatë të tjerë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

LAJMI KRYESOR: Humbën zgjedhjet! Heshtja pushton selinë e PD-së, Basha thërret në zyrë ‘të besuarit’ në qarqe, pritet lëvizja e radhës…

(k.m/dosja.al)

 

Shto Koment