Showbiz

Enca s’përmbahet, fotoja që publikon pas mesanate

Enca ka ndarë me ndjekësit një fotografi në InstaStory, në të cilën është shfaqur tërësisht nudo. 
Featured image of article: Enca s’përmbahet, fotoja që publikon pas mesanate Enca

Tiranë- Ajo njihet për ekstravagancën e saj dhe fjalën e kemi për Enca Haxhia, këngëtaren shqiptare.

Dje ajo ka ‘thyer’ rrjetin me një foto që ka publikuar pas mesnatës. Enca ndau me ndjekësit një fotografi në InstaStory, në të cilën është shfaqur tërësisht nudo. Në këtë foto, këngëtarja shihet e zhveshur në vaskë. Duhet të themi se pjesët intime i kishte mbuluar me një ‘giff’.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Foto e publikuar nga Enca

J.V/Dosja.al 

Etiketa:

Shto Koment