Showbiz

Enca pozon nga dhoma e hotelit, me gjoksin jashtë prezanton mashkullin e ri që e shoqëron tek Plaza, bukuroshi i shkel syrin (VD)

Në disa foto që Enca ka postuar në rrjetet sociale bie në sy një mashkull i veshur me një kostum të zi e krahas fotos këngëtarja shkruan: Burri im i ri.
Featured image of article: Enca pozon nga dhoma e hotelit, me gjoksin jashtë prezanton mashkullin e ri që e shoqëron tek Plaza, bukuroshi i shkel syrin (VD) Enca Haxhia dhe mashkulli qe e shoqeron ne dhomen e hotelit.

TIRANË- Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia është një prej personazheve më të komentuar e të ndjekur në rrjetet sociale.

Pasi ajo është shumë aktive në rrjetet sociale nga ku ndan herë pas here momente të ndryshme të jetës së saj.

Së fundmi shihet që ajo ka publikuar disa foto mjaft provokuese me gjoksin jashtë teksa ndodhet në Hotelin Plaza, por ajo që bie në sy është një mashkull i veshur me një kostum të zi e krahas fotos këngëtarja shkruan: Burri im i ri.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Gjithashtu në njërën nga fotot shihet teksa bukuroshi i shkel syrin këngëtares, por asgjë nuk tregohet më shumë nëse dyshja janë në lidhje.

Postimet e Encës duken mjaft provokuese, por me shumë gjasa mund këto pamje mund të jenë momente të përgatitjes për një këngë të re që Enca do të nxjerr sëfundmi.

A.C/Dosja.al

Etiketa:

Shto Koment