Showbiz

Enca në një deklaratë të papritur, më në fund e pranon: Jam e dashuruar

Jo rrallë herë, çdo postim që ajo bën në rrjetet sociale bëhet lajm. Në një postim të fundit në Instastory, Enca ka pranuar publikisht që është e dashuruar.
Featured image of article: Enca në një deklaratë të papritur, më në fund e pranon: Jam e dashuruar Kengetarja Enca

TIRANË- Këngëtarja Enca shpesh herë është përfolur për karrierën dhe jetën e saj private. Jo rrallë herë, çdo postim që ajo bën në rrjetet sociale bëhet lajm. Në një postim të fundit në Instastory, Enca ka pranuar publikisht që është e dashuruar. “Hey guys, jam e dashuruar”, shkruan bashkëngjitur fotos që kishte postuar këngëtarja.

Postimi i Encës në Instastory

Ende nuk dihet nëse kjo deklaratë e këngëtares është sa për të tërhequr vëmendje ose vërtet ajo ka gjetur princin e kaltër.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(E.S. Dosja.al)

Shto Koment