ShowbizSport

Rastësia ‘Mbreti botës’! Enca pranë boksierit Conor McGregor në Dubai, këngëtarja: Rastësisht të ulur…

FOTO
Ky pushim kaq i gjatë ka bërë që Enca të ketë fatin të shikojë nga afër një nga boksierët më të njohur të kohës tonë, atë të UFC-së, Conor McGregor.
Featured image of article: Rastësia ‘Mbreti botës’! Enca pranë boksierit Conor McGregor në Dubai, këngëtarja: Rastësisht të ulur… Enca dhe Conor McGregor
Përditësuar:

DUBAI – Prej më shumë se një jave, këngëtarja Enca ndodhet në Dubai. Ky pushim kaq i gjatë ka bërë që Enca të ketë fatin të shikojë nga afër një nga boksierët më të njohur të kohës tonë, atë të UFC-së, Conor McGregor.

Unë dhe Conor McGregor rastësisht të ulur pranë njëri-tjetrit, unë e dua Dubain”, ka shkruar këngëtarja në instastory, duke na lënë kuriozë se ku janë ulur dhe në ç’vend.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ne jemi në pritje të fotove të tjera që mund të na zbulojnë më tepër nga kjo rastësi.

(a.b/ B.T./dosja.al)

Shto Koment