Showbiz

Enca Haxhia provokon ndjekësit, ngre këmbët përpjetë në mes të Parisit (FOTO)

Enca ka ndarë disa foto me ndjekësit e saj në rrjetet sociale nga Parisi, ku duket se po argëtohet tej mase.
Featured image of article: Enca Haxhia provokon ndjekësit, ngre këmbët përpjetë në mes të Parisit (FOTO) Enca Haxhia

FRANCË– Këngëtarja Enca Haxhia është ka zgjedhur qytetin e dashurisë, Parisin për të shijuar disa ditë të ngrohta vjeshte.

Enca ka ndarë disa foto me ndjekësit e saj në rrjetet sociale nga Parisi, ku duket se po argëtohet tej mase.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Enca Haxhia në Paris

Në një prej fotove të publikuara në Instagram, këngëtarja shfaqet në një foto tejet provokuese, ku ka ngritur këmbët përpjetë dhe shtrirë mbi një mur, ku pas saj duket kulla Eiffel.

(a.m/dosja.al)

Shto Koment