Showbiz

Enca Haxhia nxjerr në pah hiret e saj femërore, “ndez” rrjetin me gjoksin e zbuluar (VIDEO)

Në këtë postim të fundit, këngëtarja ka ekspozuar gjoksin e saj ku paralajmëroi edhe këngën e re me titull “Ku mete."
Featured image of article: Enca Haxhia nxjerr në pah hiret e saj femërore, “ndez” rrjetin me gjoksin e zbuluar (VIDEO) Enca Haxhia

TIRANË– Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia është një ndër personazhet që përflitet më së shumti në mediat rozë, për jetën e saj dhe postimet provokuese që publikon  herë pas here në rrjetet sociale.

Enca herë pas here publikon foto apo video ku nxjerr në pah hiret e saj femërore, për të cilat komentohet shumë në rrjetet sociale nga ndjekësit e saj.

Në këtë postim të fundit, këngëtarja ka ekspozuar gjoksin e saj ku paralajmëroi edhe këngën e re me titull “Ku mete.”

 

 

View this post on Instagram

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

NESER / TOMORROW 17:00 “KU METE” PREMIERE 🤍🤍🤍 @maxproductional @oster4000

A post shared by ENCA (@enca) on

Në video shihet që ka ekspozuar pothuajse të gjithë gjoksin, ndërsa krahas fotos ajo shkruan:  NESER / 17:00 “KU METE” PREMIERE @maxproductional @oster4000.

A.C/Dosja.al

Etiketa:

Shto Koment