Showbiz

Enca feston ditëlindjen, por këngëtarja ka një ‘peng të madh’: Obobo…(FOTO)

Ajo ka publikuar në Instastory disa dhe në një prej tyre zbulon tortën surprizë dhe qirinjtë me numrin 24.
Featured image of article: Enca feston ditëlindjen, por këngëtarja ka një ‘peng të madh’: Obobo…(FOTO) Enca Haxhia

TIRANË– Këngëtarja Enca Haxhia sot festoon ditëlindjes e 24-të të saj. Enca ka  vendosur që këtë herë të festojë në qytetin e dashurisë, në Paris.

Ajo ka publikuar në Instastory disa dhe në një prej tyre zbulon tortën surprizë dhe qirinjtë me numrin 24.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Foto e publikuar nga Enca Haxhia

Por këngëtarja ka një peng të madh: “Obobo tani nuk do të jem më kurrë 23 vjeç”, shkruan Enca në një Story tjetër.

Foto e publikuar nga Enca Haxhia

Mesa duket ky është pengu i vetëm që i ka mbetur këngëtares nga kjo ditëlindje.

Shto Koment