Showbiz

Enca e hatërmbetur me kryeministrin! E thotë troç: Edi Rama s’më ka bërë…

Këngëtarja, Enca Haxhia ka treguar se kryeministrin, Edi Rama s’e ka të preferuar, sepse s’i ka bërë follow në Instagram.
Featured image of article: Enca e hatërmbetur me kryeministrin! E thotë troç: Edi Rama s’më ka bërë… Kryeministri, Edi Rama dhe këngëtarja, Enca Haxhia.

TIRANË– Është një ndër këngëtaret që rrëmben gjithmonë vëmendjen me deklaratat dhe veprimet e saj. Enca Haxhia e ftuar në ‘Xing me Ermalin’ u tregua e sinqertë dhe rrëfeu hatërmbetjen e saj me kryeministrin sepse nuk e ndjek atë Instagram.

Në një lojë me foto, ku këngëtarja duhet të zgjidhte midis dy personazheve, Ermal Mamaqi kishte zgjedhur dhe kryeministrin, Edi Rama. Por, Enca nuk e zgjidhte kurrësesi kryeministrin e Shqipërisë sepse nuk i kishte bërë follow në Instagram.

“Edi Rama nuk më ka bërë follow kështu që mirupafshim”,- është shprehur këngëtarja në emisionin ‘Xing me Ermalin’.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Me sa duket paska politikanë të tjerë që e ndiqkan Encën në rrjete sociale. Mungon vetëm Edi Rama!!

(R.L/Dosja.al)

                                                               

Shto Koment