Showbiz

Enca “çmend” fansat, me akullore në dorë, poston foto me bikini të zeza

Enca ka ndarë me ndjekësit një foto, ku shfaqet  e veshur me body të zezë, teksa mban një  akullore në dorë.
Featured image of article: Enca “çmend” fansat, me akullore në dorë, poston foto me bikini të zeza Enca Haxhia

TIRANË- Këngëtarja Enca Haxhia është ndër personazhet më të ndjekur në Instagram për shkak të  fotove provokuese që poston herë pas here, ku nxjerr në pah format seksi dhe tepër të bëshme.

Së fundmi Enca ka ndarë me ndjekësit një foto, ku shfaqet  e veshur me body të zezë,  teksa mban një  akullore në dorë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Foto e publikuar nga Enca Haxhia

(a.m/dosja.al)

Shto Koment