Showbiz

Enca bën veprimin e turpshëm mbi gjoksin e saj, tërbohet reperi shqiptar: Cica e djatht është e imja (VD)

Enca Haxhia ka bërë një skenë erotike, teksa ka sjellë një lumë reagimesh në rrjet, duke përfshirë edhe reperin, Real 1.
Featured image of article: Enca bën veprimin e turpshëm mbi gjoksin e saj, tërbohet reperi shqiptar: Cica e djatht është e imja (VD) Këngëtarja, Enca Haxhia dhe reperi Real 1.

TIRANË– Bashkëpunimi i parë mes Encës dhe Muharrem Ahmetit ishte një sukses i padiskutuar. Në pak ditë kënga arriti 1 milion klikime. Por, Enca Haxhia na la pa fjalë me videon që postoi në profiling e saj në Instagram. Me thike dhe piru në dorë, këngëtarja bën sikur ha gjoksin e saj, duke tërbuar jo vetëm ndjekësit, por edhe reperin kosovar, Real 1.

Me veprimin e saj, Enca ka nxitur imagjinatën e shfrenuar në rrjet duke marrë komente nga më të ndryshmet. Megjithatë koment më pikant ishte ai i Real 1.

“Bae cica e djatht është e imja, mos gabo me prek”– shkruan Real 1 në postimin e Encës.           

Këngëtarja e ka marrë me të qeshur komentin e reperit duke i replikuar: Hahahahaha iku ajo u maru.

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
View this post on Instagram

 

Best food ever! 😂☄️

A post shared by ENCA (@enca) on


(R.L/Dosja.al)

Shto Koment