Aktualitet

EMRI/ Ky është i riu që hyri me makinë në shesh, terrorizoi qytetarët në mes të ditës

35-vjeçari ka bërë manovra të rrezikshme në shesh duke vënë në rrezik jetën e dhjetërave qytetarëve dhe fëmijëve të cilët ndodheshin në shesh. Në momentin e parë një i ri identifikuar si Klodiani ka kërcyer mbi makinë dhe ka qëlluar me shkelmë 35-vjeçarin për ta neutralizuar.
Featured image of article: EMRI/ Ky është i riu që hyri me makinë në shesh, terrorizoi qytetarët në mes të ditës Arben Mema

TIRANË– Arben Mema është qytetari i cili u fut me makinë në sheshin ‘Skënderbej’ duke terrorizuar qytetarët. Në momentin që është prangosur nga policia ai ka bërë të ditur se nuk e dinte se çfarë po ndodhte.

35-vjeçari ka bërë manovra të rrezikshme në shesh duke vënë në rrezik jetën e dhjetërave qytetarëve dhe fëmijëve të cilët ndodheshin në shesh. Në momentin e parë një i ri identifikuar si Klodiani ka kërcyer mbi makinë dhe ka qëlluar me shkelmë 35-vjeçarin për ta neutralizuar.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

E RËNDË/ Shoferit i prishen frenat dhe hyn me makinë në sheshin Skënderbej, qindra qytetarë dhe fëmijë shpëtojnë në fije të perit, një djalë HERO neutralizoi situatën

(a.b)/dosja.al

Shto Koment